Спосіб життя сучасної людини малорухомий, оскільки більшість професій припускають сидячу роботу. В результаті організм не відчуває постійне необхідне навантаження і стає все менш спритним і рухливим, а життєдіяльність всіх органів і систем – все більш млявою. Як відповідь на цей виклик, багато людей розглядають заняття професійним спортом, віддаючи в клуби своїх дітей і виснажуючи свої організми великими навантаженнями професійного спорту. Впізнаєте себе? Але ж це зовсім не так!
Як не дивно, з такою точкою зору найперше борються професійні спортсмени. Вони точно знають, що великі навантаження і тяга виконати норматив або завоювати перше місце за будь яку ціну, вбивають організм не гірше радіації. То ви певно запитаєте, навіщо тоді займатися спортом? Для відповіді на це запитання і була створена Федерація бадмінтону Івано-Франківська. Ми вважаємо, що спортом займатися все ж таки потрібно, але при цьому на перше місце ставити не досягнення якихось спортивних нагород, а досягнення здоров’я і гармонійного розвитку свого організму як мету. Тому наші тренування сильно відрізняються від тренувань в звичайних спортивних клубах, або секціях.
По-перше – це індивідуальний підхід до кожного спортсмена. По-друге – ніяких перенавантажень і травм. Окремою дисципліною вивчаються правильне дихання, його розвиток і координація з рухами тіла. Дуже багато уваги приділяється суглобам, розвитку їх функціональності. Вивчається тактика взаємодії з парнером на прикладі гри у бадмінтон. Також приймати участь у змаганнях не є обов’язковим.
Якщо такі цілі співпадають з вашими, ласкаво просимо до нас на тренування!

Президент Федерації бадмінтону Івано-Франківська: Коротких Д.М.

Кошик

Your Cart is Empty

Back To Shop