Інтернет-магазин  https://badminton.if.ua (далі Інтернет-магазин) з одного боку та замовник товарів (далі – Покупець) з іншого боку зобов’язуються дотримуватись умов цієї Угоди.

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

1.1. Реєструючись та/або оформлюючи замовлення на сайті https://badminton.if.ua Покупець погоджується із цими умовами.

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги з продажу товарів, представлених на нашому сайті. Інтернет магазин https://badminton.if.ua залишає за собою право використовувати дану інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продаж товарів, сегментацію клієнтів, аналіз відвідуваності сайту, розсилку клієнтам).

1.3. Реєструючись на сайті https://badminton.if.ua, Покупець погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

1.4. В результаті реєстрації Покупець отримує логін та пароль, за безпеку яких несе відповідальність. Покупець також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном та паролем на сайті https://badminton.if.ua. У разі втрати реєстраційних даних Покупець зобов’язується повідомити про це нам.

1.5. Покупець має право запросити, змінити чи видалити свої особисті дані. Для цього Покупцеві необхідно заявити відповідну вимогу, направивши її на відповідну контактну адресу, вказану на сайті, або зателефонувавши за вказаним на https://badminton.if.ua телефоном, якщо іншого самостійного способу запиту, зміни чи видалення персональних даних не передбачено технічними можливостями сайту.

2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту https://badminton.if.ua, а також по телефону, вказаному на сайті.

2.2. Якщо замовлення було зроблено за допомогою сайту в робочий час (понеділок-п’ятниця з 9.00-17.00), представник інтернет-магазину як правило підтверджує оформлення замовлення протягом години. Якщо замовлення зроблено в неробочий час, у вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв’яжеться з Покупцем у найближчий робочий час.

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою керування замовленнями і незабаром з ним зв’яжеться представник Інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, та уточнення умов оплати та доставки.

2.4. Замовлення не вважається оформленим (тільки для оплати готівкою), якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представнику Інтернет-магазину за телефоном (Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі).

2.5 Юридична адреса виконавця: 76002, Івано-Франківськ, вул. Незалежності 146, к1, кв.26.

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом “доставка та оплата”.

3.2. Покупець розуміє про можливість виникнення ситуації, коли на доставку потрібно більше 3 робочих днів (відсутність вільних машин, що доставляють замовлення Інтернет-магазину, та ін.) або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Інтернет магазин https://badminton.if.ua не приймає на себе жодних зобов’язань щодо відшкодування будь-яких збитків Покупця, пов’язаних із невчасним постачанням замовлення. Якщо Покупця не влаштовують строки постачання, він має право відмовитись від замовлення.

4. ВИПИСКА ЧЕКА

4.1. Якщо Покупець бажає отримати чек або накладну на товар, він повинен додатково вказати про це у процесі оформлення замовлення або представника Інтернет-магазину за телефоном.

5. УМОВИ УГОДИ

5.1. Інтернет магазин https://badminton.if.ua залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Інтернет магазин https://badminton.if.ua зобов’язується попередити Покупця електронною поштою, а Покупець не заперечує отримувати від Інтернет магазину такого повідомлення.

5.2. Інтернет магазин https://badminton.if.ua має надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

6. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Інтернет магазин https://badminton.if.ua у будь-який час без попередження може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін. Інтернет магазин https://badminton.if.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник через використання, неможливість використання або результатів використання цього сайту.Угода користувача

Інтернет-магазин https://badminton.if.ua (далі Інтернет-магазин) з одного боку, і замовник товарів (далі – Покупець), з іншого боку, зобов’язані дотримуватися умов цієї Угоди.

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

1.1. При реєстрації та / або розміщення замовлення на сайті https://badminton.if.ua Покупець погоджується з цими умовами.

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на нашому сайті. Інтернет магазин https://badminton.if.ua залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продаж товарів, сегментацію клієнтів, аналіз трафіку сайту, розсилка клієнтам).

1.3. При реєстрації на сайті https://badminton.if.ua, Покупець зобов’язується надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

1.4. В результаті реєстрації Покупець отримує логін і пароль за безпеку якого несе відповідальність. Покупець несе відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на сайті https://badminton.if.ua. У разі втрати реєстраційних даних Покупець зобов’язаний повідомити про це.

1,5. Покупець має право запросити, змінити або видалити свої особисті дані. Щоб зробити це, покупцеві необхідно оголосити відповідну вимогу, направивши її на відповідну контактну адресу, вказану на сайті, або зателефонувавши за телефоном зазначеним на https://badminton.if.ua, якщо інший метод самодослідження, зміна або видалення персональних даних не забезпечений технічними можливостями сайту.

2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ

2.1. Замовлення приймаються на сайті https://badminton.if.ua, а також за телефоном, вказаним на сайті.

2.2. Якщо замовлення зроблене через сайт в робочий час (понеділок-п’ятницю з 9.00-18.00) представник інтернет-магазину, як правило, підтверджує оформлення замовлення протягом однієї години. Якщо замовлення зроблене після закінчення робочого часу, у вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв’яжеться з Покупцем найближчим робочим часом.

2,3. Після розміщення замовлення, Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації адресу електронної пошти, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями, і в короткий час з ним зв’яжеться представник інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки специфікації замовленого товару, а також умов оплати і доставки.

2,4. Замовлення не є оформленим (тільки при оплаті готівкою), якщо покупець не пройшов стадію підтвердження замовлення представнику інтернет-магазину за телефоном (Покупець не відповідає на виклик, знаходиться поза межами досяжності).

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА

3.1 Умови оплати та доставки товару покупцеві, регулюються в розділі «Доставка і оплата».

3.2. Покупець розуміє про можливість ситуації, в якій постачання вимагає більше 3-х робочих днів (немає вільних машин, які доставляють замовлення інтернет-магазину і т.д.) або доставка буде взагалі тимчасово недоступна. При цьому інтернет-магазині https://badminton.if.ua не несе ніяких зобов’язань з компенсації будь-яких збитків Покупця, пов’язаних з несвоєчасною поставкою замовлення. Якщо покупець не задоволений часом доставки, він має право відмовитися від замовлення.

4. ВИПИСКА ЧЕКУ

4.1. Якщо покупець хоче отримати чек або рахунок-фактуру на товар, він повинен вказати це в процесі оформлення замовлення, або представнику інтернет-магазину по телефону.

5. УМОВИ

5.1. Інтернет магазин https://badminton.if.ua залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, з усіма основними змінами до Угоди https://badminton.if.ua Інтернет-магазин зобов’язується попередити покупця по електронній пошті, а Покупець не проти отримати від інтернет-магазину цей вид повідомлення.

5.2. Інтернет-магазин https://badminton.if.ua повинен забезпечити покупцеві вільний доступ до умов цієї Угоди на своєму веб-сайті.

6. ВІДМОВА

Інтернет-магазин https://badminton.if.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані продукти і ціни. Інтернет-магазин https://badminton.if.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками за втрату прибутку, даних або припинення діяльності), що виникли з причин використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Кошик

Your Cart is Empty

Back To Shop