Відкрите тренування з бадмінтону у Калуші.
8 Вересня, 2022
Отримання статусу офіційного представника Yonex у Івано-Франківській області
29 Вересня, 2022

День фізичної культури та спорту в ПНУ

Щороку педагогічні працівники та студенти Івано-Франківського фахового коледжу традиційно у вересні відзначають День фізичної культури та спорту. Тож і цьогоріч, попри усі складнощі та жорстокі реалії воєнного часу, було проведено фізкультурно-спортивне дійство в спортивному залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

В знак пам’яті про усіх героїв, які поклали своє життя за Батьківщину, захід розпочався хвилиною мовчання. З вітальним словом виступила керівник фізичного виховання Івано-Франківського фахового коледжу Олена Мельник та голова спортивного клубу «Наука» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – Степан Хопта. Серед запрошених гостей також були присутні: заступниця голови спортивного клубу «Наука» Вікторія Остапчук та голова федерації з бадмінтону Івано-Франківська, майстер спорту України – Дмитро Коротких.

Після завершення офіційної частини, відповідно до програми заходу, студенти коледжу взяли участь у традиційній спортивно-танцювальній руханці, яка додала бадьорого настрою та підготувала до майстер-класу від знавців бадмінтону. Голова федерації Дмитро Коротких особисто продемонстрував майстерність володіння ракеткою та розповів учасникам про особливості гри в бадмінтон. Студенти мали змогу спробувати свої сили та проявити себе на спортивному майданчику.

Низький уклін усім захисникам та захисницям, завдяки яким спортивне життя не зупиняється. Спільно до перемоги! Слава Україні!

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Кошик

Your Cart is Empty

Back To Shop