Майстер клас до Дня студентського спорту у ПНУ
20 Вересня, 2023
Podillya Open 2023
9 Жовтня, 2023

Практичний семінар з модулю Бадмінтон у Коломиї.

27 вересня наша Федерація  провела Практичний семінар з модулю “Бадмінтон” для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Коломийської ТГ.

У семінарі прийняли участь 22 вчителя фізкультури Коломийської ТГ. Були розглянуті і відпрацьовані питання базової техніки бадмінтону та їх особливості впровадження у дітей.

Семінар був проведений у приміщенні Коломийського ліцею ім. Михайла Грушевського на запрошення Центру Професійного Розвитку Педагогічних Працівників Коломийської Міської Ради і особисто Мар’яни Бойчук.

Приємно констатувати, що інтерес до впровадження бадмінтону у своїй програмі навчання мають багато вчителів фізкультури Коломийської ТГ.

Також у рамках семінару була проведена зустріч між Президентом ФБІФ Коротких Д.М.,  головним спеціалістом Управління освіти Коломийської МР Мельником І.П. і спеціалістом Центру Професійного Розвитку Педагогічних Працівників Коломийської МР Дем’янчук В.М.
У ході зустрічи сторони обговорили шляхи подальшої співпраці у сфері розвитку бадмінтону і впровадження модулю у ліцеях ТГ.

Дякую всім учасникам за дружню атмосферу і прекрасну компанію!
Окрема подяка Президенту Обласної Федерації Івано-Франківської області Цепенді І.Є. за сприяння у організації проведення семінару.

 

Залишити відповідь

Кошик

Your Cart is Empty

Back To Shop